Spring naar hoofd-inhoud

Maatregelen in verband met het coronavirus

Ook wij hebben maatregelen opgesteld voor onze praktijk om ivm het covid-19 virus de veiligheid van uw gezondheid en die van onszelf zo goed mogelijk te houden.

We vragen uw begrip hiervoor.

Vanwege de huidige maatregelen zijn ook wij genoodzaakt zo veel mogelijk vanuit thuis te werken. Wij kunnen behandelingen op afstand bieden middels een beveiligde beelbel-verbinding of via telefoon.

 

Alleen in zeer urgente gevallen kunnen wij nog iemand fysiek behandelen, hiervoor is een specifieke verwijzing van uw arts noodzakelijk.

 

Voor het maken van een (beeldbel) afspraak, vragen of opmerkingen zijn wij in de ochtenden telefonisch bereikbaar van 8.30 – 12.00 uur. Daarnaast kunt u ons contacteren via info@fysiotherapieepicurus.nl, wij streven er naar uw mail zo snel mogelijk te beantwoorden.

 

Wilt u uw behandelend fysiotherapeut persoonlijk een vraag stellen?

Emily@fysiotherapieepicurus.nl

Johanneke@fysiotherapieepicurus.nl

Koen@fysiotherapieeipcurus.nl

Mariska@fysiotherapieepicurus.nl

Rachida@fysiotherapieepicurus.nl

Rob@fysiotherapieepicurus.nl

Sharona@fysiotherapieepicurus.nl

Thea@fysiotherapieepicurus.nl

 

Pas goed op jezelf en elkaar!

Team Fysiotherapie Epicurus

Fysiotherapiepraktijk Epicurus

Fysiotherapie Epicurus is een enthousiast team van therapeuten met een breed aanbod. Bekijk hieronder wat wij voor u kunnen doen of bel voor het maken van een afspraak.

Sinds 2006 is er voor fysiotherapie geen verwijzing van uw huisarts of specialist meer nodig. U kunt dus op eigen initiatief een afspraak maken. Dit noemen wij DTF, dit staat voor Directe Toegankelijkheid Fysiotherapie. Of uw zorgverzekeraar dit vergoed hangt af van uw polis.